Bryant odveo Lakerse do druge pobjede

Los Angeles Lakersi predvođeni sjajnim Kobeom Bryantom svladali su u drugoj utakmici drugog kruga doigravanja Utah Jazz 111:103.

5.5.2010.
13:06
VOYO logo

Bryant, koji je zabio 30 koševa, briljirao je u zadnjoj četvrtini. Španjolac Pau Gasol postigao je 22 poena uz 15 skokova, a Andrew Bynum (17 koševa i 14 skokova).

Utah je veći dio utakmice gubio i do 15 koševa razlike, ali 4 minute prije kraja uspio je smaniti na 94:98. Međutim, Bryant i ostatak društva iz LA-ja nisu popustili.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Ni Paul Millsap (26 poena) ni C.J. Miles ni Carlos Boozer sa po 20 koševa, nisu uspjeli spriječiti da Utah Jazz pretrpi svoj 16. poraz u Los Angelesu.

Nakon dvije pobjede na domaćem terenu, aktualni prvaci će iduće dvije utakmice igrati na parketu Jazza u Salt Lake Cityju u subotu i ponedjeljak.

U drugoj utakmici doigravanja Orlando Magic je 'slomio' Atlanta Hawkse pobijedivši ih s 43 koša razlike i nanijevši im najteži poraz u doigravanju u njihovoj povijesti.

Svježiji od protivnika jer je imao osam dana odmora, Orlando Magic je vodio od početka do kraja na čelu s Dwightom Howardom (21 koš i 12 skokova) i Vinceom Carterom (20 koševa).

U drugoj i trećoj četvrtini Magic je vodio čak 60:21 da bi utakmica na kraju završila 114:71.