DINAMU U PLAY-OFFU PRIJETI POZNANIK: / Poznato s kim se sve Modri mogu sudariti u zadnjem pretkolu

Prva utakmica je na rasporedu u utorak u Zagrebu, a uzvrat je u Budimpešti

31.7.2019.
12:59
PIXSELL, Luka Stanzl
VOYO logo

Nogometaši Dinama izborili su plasman u 3. pretkolo Lige prvaka nakon što su u uzvratnom susretu pred praznim tribinama maksimirskog stadiona pobijedili gruzijskog prvaka Saburtalo sa 3-0 i tako potvrdili pobjedu 2-0 iz prve utakmice.

Dinamo će u trećem pretkolu igrati protiv Ferencvarosa. Mađari su u prvom susretu u Budimpešti pobijedili Vallettu sa 3-1, dok je uzvrat u Ta'Qali završio 1-1. Domaćin je poveo u 28. minuti golom Fontalenne iz kaznenog udarca, a izjednačio je Niguen u 61. minuti.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Lani ih izbacili

Prva utakmica je na rasporedu u 6. kolovoza u Zagrebu, a uzvrat je u Budimpešti tjedan dana kasnije.

Image

TUGA I JAD U MAKSIMIRU: Modri pred sablazno praznim tribinama igraju za Ligu prvaka

Image

Prođu li Modri dalje u 4. pretkolu prijete im Slavija Prag, Young Boysi te pobjednici parova BATE Borisov - Maribor/AIK te APOEL - Karabah/Dundalk.

S obzirom da je hrvatski prvak nositelj u ždrijebu se ne mogu sudariti s Ajaxom, Celticom i Kopenhagenom. Međutim prijeti im klub koji ih je lani izbacio - Young Boys.