IMPRESIVAN POČETAK PRIPREMA: / Dinamo do vrha napunio mrežu Slovenaca

Image

Nogometaši Dinama u prvoj su pripremnoj utakmici za novu sezonu u Murskoj Soboti deklasirali slovenskog drugoligaša Muru s 4-0.

1.7.2017.
20:01
Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL
VOYO logo

Trener Dinama Ivajlo Petev od prve je minute na teren izveo sljedeću postavu: Livaković - Stojanović, Sigali, Benković, Lecjaks - Antolić, Gojak, Moro - Guilherme, Fernandes - Hodžić. Poveli su Modri već u sedmoj minuti kada je povratnik Junior Fernandes opalio s dvadesetak metara i pogodio desni donji kut domaćeg gola.

Image
VELIKA POMIRBA U MAKSIMIRU: /

Afera koja je buknula na kraju prošle sezone iznenada je ugašena

Image

Raspoloženi Fernandes

U 18. minuti opet je na djelu bio Fernandes koji se oslobodio čuvara i proigrao Armina Hodžića, a ovaj je bez poteškoća pogodio iz blizine. Samo četiri minute kasnije nova je lopta završila u mreži Mure, a ovaj je put autogol zabio Klemen Pucko.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U drugo je poluvrijeme Dinamo ušao s novom postavom: Zagorac - Matel, Rrahmani, Sigali, Pivarić - Pavičić, Knežević - Fiolić, Ćorić, Sosa - Henriquez. Ritam je malo pao, ali je Dinamo u 66. minuti ipak uspio postići i četvrti gol. Ćorić je izveo korner, Sigali je prenio loptu na drugu stativu, a tamo ju je glavom u mrežu smjestio Amir Rrahmani.

Benkovićeva ozljeda

Loša je vijest za trenera Peteva da je već u 16. minuti zbog bola u mišiću morao izaći Filip Benković koji je zbog ozljede Ahilove tetive izbivao sedam mjeseci. Ipak, kako se čini, nova ozljeda nije teže prirode.

"Dobio sam neugodan udarac, ali mislim da nije ništa strašno", poručio je Benković.

Sljedeću pripremnu utakmicu Dinamo igra u utorak, a suparnik je Tosno.