GERONIMOOO! / Tragični Loris Karius dobio opasnu konkurenciju. Liverpool zabio triput u 10 minuta, pogledajte reakcije vratara Villarreala

Image

Možda i glavni krivac za ovakav potop Villarreala bio je vratar Geronimo Rulli, koji nas je neodoljivo podsjetio na tragičnog Lorisa Kariusa

3.5.2022.
23:13
VOYO logo

Nakon 2-0 u prvoj utakmici nogometaši Liverpoola su slavili i u polufinalnom uzvratu kod Villarreala 3-2 (0-2) čime su se plasirali u finale Lige prvaka, kojem je domaćin Pariz 28. svibnja.

Villarreal je sjajno odradio prvo poluvrijeme uzvratne utakmice te je potpuno poništio zaostatak od dva gola iz prvog dvoboja. Dia i Coquelin su u 3. i 41. minuti zabijali za 2-0. No, u nastavku se dogodio potpuni preokret. Od 62. do 74. minute Liverpool je dao tri gola (Fabinho, Diaz i Mane) i na kraju bez velike drame izborio finale.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Image
NEVJEROJATNA UTAKMICA /

Liverpool je u finalu Lige prvaka. Redsi gubili 2:0 od Villarreala pa senzacionalno preokrenuli trima prekrasnim golovima

Image

Možda i glavni krivac za ovakav potop Villarreala bio je vratar Geronimo Rulli, koji nas je neodoljivo podsjetio na tragičnog Lorisa Kariusa, bivšeg golmana Liverpoola koji je svojim greškama izravno omogućio pobjedu Real Madridu. Čovjek je kod sva tri gola Liverpoola katastrofalno reagirao i bio, de facto, odgovoran za pogotke. Kod prvog gola loše se pozicionirao i primio gol kroz noge, a udarac Fabinha bio je upućen iz dosta teške pozicije. Kod drugog gola loptu mu je kroz noge poslao Diaz glavom, a kod trećeg je uvjerljivo najgore postupio. Izašao je na više od 30 metara od gola u nadi da će presjeći loptu Sadiju Maneu, jednom od najbržih igrača svijeta. Mane mu je odnio loptu s noge i lako poentirao.

Pogotke i pogreške Rullija pogledajte OVDJE, OVDJE i OVDJE.