MONACOV NAJGORI START U POVIJESTI: / Dvije legende Arsenala odmjerile trenersko znanje

Image

Bivši vratar hrvatske reprezentacije Danijel Subašić nije konkurirao za igru

16.1.2019.
21:39
AFP
VOYO logo

Velike nogometne karijere ostvarili su u igračkim danima Thierry Henry i Patrick Vieira, a dobar njen dio proveli su dijeleći svlačionicu francuske reprezentacije i londonskog Arsenala. Večeras su po prvi put u trenerskim ulogama stali jedan nasuprot drugoga.

Henry pokušava podići Monaco s dna, no klub je i dalje u zoni ispadanja. Nakon 1-1 protiv Nice na čijoj je klupi Vieira dogodilo se i to da je Monaco po prvi put u klupskoj povijesti ostao bez pobjede u prvih deset domaćih utakmica, a, usput, u 20. dosad odigranih u Ligue 1 ima tek tri pobjede i samo petnaest bodova.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Monaco obranio bod

Bila je ovo zaostala utakmica 17. kola francuskog prvenstva u kojoj su gosti poveli preko Saint-Maximina (30), ali i u završnici prvog poluvremena ostali bez isključenog Sacka. Monaco je u nastavku stigao do boda preko Badiashilea (50). Imala je Nice priliku za pobjedu unatoč igraču manje, ali je Benaglio petnaestak minuta prije kraja obranio kazneni udarac Saint-Maximinu.

Bivši vratar hrvatske reprezentacije Danijel Subašić nije bio niti na klupi Monaca.