NIZOZEMCI SE ČUDE SITUACIJI S DINAMOM I MAMIĆIMA: / Jedna stvar im je najbizarnija; 'On i dalje vuče konce u tom klubu...'

Nogometaši Feyenoorda dominirali su većim dijelom utakmice protiv Dinama

23.10.2020.
12:53
Goran Stanzl/PIXSELL
VOYO logo

Nogometaši zagrebačkog Dinama odigrali su 0:0 s nizozemskim Feyenoordom u Maksimiru u prvom kolu Europske lige.

Image
[FOTO] JESTE LI PRIMIJETILI ŠTO SE SINOĆ DOGODILO NA MAKSIMIRU? /

Poznati komentator na udaru navijača usred prijenosa utakmice

Image

Bila je to predstava u kojoj su gosti imali više prilika, čak i jedanaesterac u osmoj minuti kojeg nisu realizirali, dok je Dinamo od 72. minute imao igrača više, ali nije uspio probiti suparničku obranu i tako kazniti gostujuće promašaje.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Utakmicu je prema službenim podacima s tribina pratilo 1.270 gledatelja, a na sjevernoj tribini se smjestilo oko 150 Bad Blue Boysa koji su skandirali protiv braće Mamić, Zdravka i sadašnjeg trenera Zorana, nepravomoćno osuđenih za izvlačenje novca iz kluba. Čuli su se i povici protiv Senke Mamić, supruge Zorana Mamića, te glavnog urednika HNTV-a i komentatora Arene sport Ivice Blažićka.

Nizozemski mediji nisu bili impresionirani atmosferom na Maksimiru. U svojim izvještajima navode kako je tribinama bila tek nekolicina navijača i ističu kako su se oni bavili protestiranjem protiv Zdravka Mamića, a na tribinama su se mogli vidjeti transparenti s njegovom prekriženom glavom u crvenom krugu. Za Mamića navode kako on i dalje vuče konce u Dinamu iako se protiv njega vodi sudski postupak.

Image

Transparent Dinamovih navijača

Portal Ad.nl piše da su Modri ostavili puno prostora nogometašima Feyenoorda koji su dominirali i promašili jedanaesterac dok nisu ostali s igračem manje.