DRAMA ŠESTERACA / Piplica heroj Plavih u Omišu, u Zagrebu se odlučuje o prvaku Hrvatske!

Image

Nabrijana utakmica odlučena je ruletom šesteraca

13.5.2024.
21:15
PIXSELL
VOYO logo

Futsal Dinamo je izborio majstoricu pobjedom u Omišu protiv domaćeg Olmissuma. Nakon regularnog dijela bilo je 3-3, a Plavi su bili precizniji u raspucavanju sa šest metara. Odlučujući šesterac za Plave nije iskoristio Perić, ali onda je vratar Piplica obranio posljednji šesterac i odveo seriju u majstoricu.

Image
'OVO JE NAŠA PRIČA' /

Brat i sestra Novak pišu povijest futsala: 'Učili smo jedan od drugog u vrtu'

Image

Poveli su domaćini u 11. minuti preko finskog reprezentativca Vanhe, a u 13. minuti na 2-0 povisio je Jurlina. Bili su Plavi u nokdaunu, ali u 16. minuti Tihomir Novak pobjegao je obrani Omišana i poentirao za 2-1, da bi u isti igrač u zadnjim sekundama prvog poluvremena realizirao deseterac za 2-2.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Potpuni preokret gostujućeg sastava dogodio se na samom startu drugog dijela kada je precizan iz igre bio Čekol, a Finac Vanha stvari je vratio na početak u 28. minuti pogotkom za 3-3.

Image

U produžetke je bolje ušao u Dinamo koji je prijetio, ali nije mogao zabiti. U dva navrata Gudasić je tresao vratnicu, dok je Postružinov zicer zaustavio Rozga. I u drugom produžetku heroj Olmissuma bio je vratar Rozga kojeg Plavi nisu mogli matirati, a onda je 18 sekundi prije kraja obranio kazneni udarac Perića.

Nakon lutrije šesteraca Dinamo je uspio slaviti, a Plave je u majstoricu obranom u zadnjem udarcu odveo vratar Piplica.

Majstorica za prvaka igra se u petak u KC Dražen Petrović.