NAVIJAČI SU GA VRIJEĐALI / Pogledajte kako su Modrićevog suigrača istukli, rugali mu se i tjerali ga da ljubi njihov grb

6.2.2023.
9:25
Profimedia
VOYO logo

Real Madrid upisao je novi kiks u La Ligi te su nakon novog poraza sve dalje od obrane naslova prvaka. Ovoga puta je od Kraljevskog kluba bila bolja Mallorca koja je na domaćem terenu slavila rezultatom 1:0.

Image
'KRALJEVI' UPISALI PORAZ /

Real je sve dalje od obrane naslova nakon novog ogromnog kiksa: Naš Modrić prestigao Cristiana i ispisao povijest

Image

Susret je bio riješen već u 13. minuti susreta, kada je Nacho Fernandez pogodio vlastitu mrežu. Luka Modrić je ušao u 64. minuti susreta, ali nije mogao povući Real do novog preokreta.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Madriđani su bili bez svog najboljeg igrača Karima Benzeme, a navijači su najviše očekivali od Viniciusa Juniora, koji je jučer bio jako isprovociran od strane Mallorcinih igrača.

Vrijeđanje i ruganje

Navijači kluba na španjolskom otoku rasistički su ga vrijeđali, ali protivnički igrači su mu napravili čak 10 prekršaja što je rekord za najviše pretrpljenih faula na jednom igraču u utakmici liga Petice ove sezone.

Kapetan momčadi Raillo tjerao je Viniciusa da mu ljubi grb jer je Brazilac njihovim navijačima pokazivao Realov, a kamere su više puta ulovile kako se domaći obrambeni igrač Maffeo gestikulacijom plakanja ruga Viniciusu da simuliranjem traži prekršaj od suca.

Cijele sezone je Vinicius bio fauliran čak 79 puta, a na drugom je mjestu Neymar s čak 20 prekršaja manje.