SMIJEŠI SE REPRIZA? / U Domu sportova puknula je 'petarda', Dinamo u frenetičnoj atmosferi izborio meč-loptu za finale

Image

Dinamo i Olmissum sada imaju vodstvo od 2-1 u polufinalnim utakmicama, a sljedeće će se utakmice igrati u nedjelju.

26.4.2024.
22:36
Goran Stanzl/PIXSELL
VOYO logo

U trećoj polufinalnoj utakmici doigravanja za prvaka HMNL-a Futsal Dinamo pred svojim je navijačima potpuno pomeo Futsal Pulu.

Image
POJAČANJE /

Nekadašnja zvijezda Premier lige dolazi u klub u kojem igraju tri Hrvata?

Image
POJAČANJE /

Iako su gosti već prvoj minuti poveli golom Deana Moravca, zagrebački su dečki uzvratili u 11. minuti golom Nikole Gudasića.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Dinamo je nakon toga golove krenuo samo nizati. Tihomir Novak u 24. minuti zabio je za 2-1, a samo četiri minute kasnije zabija ponovno za 3-1.

Nije se Pula predala pa je u 34. minuti Arthur Tchato smanjio razliku na 3-2, no tu je priči došao kraj.

Gudasić samo dvije minute kasnije zabija za 4-2, dok Novak u 39. minuti zabija svoj treći pogodak i zaključuje utakmicu.

Na domaćem terenu slavio je i Olmissum koji je rezultatom 4-2 pobijedio Square.

Strijelci za klub iz Omiša bili su Josip Juretić, Ante Juretić, Jakov Hrstić i Vinko Rozga, dok je za Square oba pogotka postigao Guilherme Dos Santos.

Velike su šanse da će se ova dva kluba ponovno sresti u finalu kao i prošle sezone.