na vrhu serie a / Ubojiti tandem ne posustaje: Ronaldo 'načeo', a Mandžo 'dokrajčio' SPAL za novu pobjedu Stare dame

Image

Cristiano Ronaldo je "načeo" SPAL u 29. minuti, a u 60. je Mandžukić golom potvrdio pobjedu

24.11.2018.
20:10
AP Images
VOYO logo

Nogometaši Juventusa pobijedili su u 13. kolu Serie A u TorinuSPAL s 2-0, a drugi gol za lidera zabio je Mario Mandžukić.

Cristiano Ronaldo je "načeo" SPAL u 29. minuti, a u 60. je Mandžukić golom potvrdio pobjedu. Mandžukić je po prvi puta na ovoj utakmici nosio kapetansku vrpcu, a ovo mu je bio šesti gol za Juve u 10 utakmica.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Ranije je Udinese u Udinama pobijedio Romu s 1-0 golom De Paula u 54. minuti, pa je Roma sve dalje od vrha. Ante Ćorić je ostao na klupi rimske momčadi.

Vodi Juventus s 37 bodova, Napoli je drugi s 28, a Roma je tek šesta s 19 bodova.